Mam na imię Asia. Jestem piętnastoletnią uczennicą jednego z gimnazjum w Wyszkowie. Moją rodzinę tworzą cztery osoby: cudowni rodzice i siostra. Staramy się zawsze wzajemnie wspierać i pomagać sobie, kiedy któreś z nas ma zmartwienie.

Jestem wysoka, mam piwne oczy i ciemne włosy. Zazwyczaj chodzę w luźnych, nie krępujących ruchów ubraniach, np. w sztruksach i bluzkach.

Myślę, ze jestem skromna, ale bardzo ambitna. Staram się dążyć do postawionych celów. Jestem wszechstronna, zainteresowana wszystkim, co mnie otacza. Kiedyś byłam bardzo nieśmiała, jednak otworzyłam się na ludzi i świat. Próbuję być miła dla wszystkich i choć czasem się to nie udaje, to myślę, że ważne są chęci.Teraz marzę o dobrym napisaniu majowych testów gimnazjalnych, ponieważ myślę o dobrym liceum ogólnokształcącym.

U innych ludzi cenię umiejętność poświęcania się i szczere postępowanie. Tacy właśnie są moi najbliżsi przyjaciele - zawsze znajdują dla mnie czas, co bardzo mi się w nich podoba. Nie znoszę fałszu i plotkowania za czyimiś plecami.

Mam też niestety kilka wad. Przede wszystkim jestem leniwa i uparta. Czasem czuję się też uzależniona od komputera, ponieważ zdarza mi się, że każdą wolną chwilę spędzam w Internecie, szukając interesujących mnie wiadomości.

Interesuję się turystyką, ponieważ łączy rzeczy, które lubię - wycieczki i spędzanie czasu ze znajomymi. Kiedy wybieramy się razem w podróż, zawsze jesteśmy bardzo swobodni i czasem robimy szalone rzeczy. W związku z podróżami interesuję się geografią i biologią. Oczywiście lubię też informatykę. Pasjonuję się rockiem - ta muzyka jest mi najbliższa.

Taka właśnie jestem - trochę szalona, piętnastoletnia dziewczyna, niezdecydowana co do wyboru zawodu w przyszłości. Wiem tylko, że chciałabym pójść w kierunku podróżowania i informatyki.

Sama uważam siebie za osobę szczerą, starającą się pomagać innym. Myślę też, że jestem dobrym człowiekiem, choć czasem, zajęta własnymi problemami, nie zauważam kłopotów innych ludzi.