Szanowni państwo!

Serdecznie witam wszystkich przybyłych na dzisiejszą konferencję, która jest poświęcona promowaniu naszego nowego produktu. Nim jednak przejdę do zaprezentowania naszego nowego wynalazku, pozwolę sobie powiedzieć kilka słów o sobie.

Nazywam się Patrycja Borowczyk i jestem kierownikiem do spraw marketingu i promocji w firmie „MAXIM”. Latem skończyłam 27 lat, lecz zapewniam, iż mimo swojego stosunkowo młodego wieku posiadam odpowiednie kompetencje na tak poważne stanowisko. Dlaczego? W 2008 roku ukończyłam Wyższą Szkołę Marketingu i Zarządzania w Warszawie, a obecnie jestem w trakcie studiów doktoranckich. Jednak oprócz wyższego wykształcenia mam spore doświadczenie. Dzięki swojemu uporowi, ambicji i zapale do pracy, pracowałam już w wielu firmach na stanowiskach odpowiadających moim kwalifikacjom. Odbywając staże w prestiżowych placówkach miałam okazję z bliska przyjrzeć się światu marketingu i mogę z całą pewnością stwierdzić, iż wybrałam odpowiednią ścieżkę kariery. Oczywiście samo wykształcenie i doświadczenie to tylko połowa sukcesu, gdyż każdy kto pracuje w tej branży wie, iż żeby coś dobrze zareklamować i sprzedać trzeba posiadać odpowiednie predyspozycje. Gdybym nie one, z pewnością nie byłoby mnie dziś w tym miejscu. Mogę bowiem pochwalić się takimi cechami jak: komunikatywność, staranność, punktualność i znajomością sztuki negocjacji. Co więcej, z uporem dążę do wyznaczonego sobie celu, nie zapominając jednak o uczciwości wobec siebie i innych.

W związku z powyższym, zostałam wytypowana przez kierownictwo naszego przedsiębiorstwa, by w dniu dzisiejszym zaprezentować państwu produkt, który już niedługo zdominuje rynek telefonów komórkowych. „Maximus 9520” to niezaprzeczalnie najbardziej nowoczesny i praktyczny wynalazek naszej firmy. Ten niepozorny, wygodny w użyciu telefon kryje w sobie wszystkie potrzebne w dzisiejszej epoce gadżety. Wysokiej jakości aparat, wbudowane radio FM, odtwarzacz MP3, dostęp do Internetu to tylko jedne z nielicznych funkcji tego urządzenia. Jedną z jego największych zalet jest prostota w obsłudze, dzięki której osoba w każdym wieku będzie mogła z łatwością z niego korzystać. Duży ekran o wysokiej rozdzielczości pozwala na oglądanie zdjęć o bardzo wysokiej jakości. Metalowa obudowa urządzenia sprawia, iż nie tylko wygląda on okazale, lecz także jest odporny na wstrząsy i uderzenia. Każdy posiadacz naszego telefonu będzie nabywcą najnowszej technologii ukrytej w tym małym urządzeniu.

Podsumowując, mogę śmiało stwierdzić, iż „Maximus 9520” to funkcjonalny telefon dla osoby w każdym wieku. Posiadając go możemy być w stałym kontakcie z innymi, a co więcej stanie się on naszym nieodłącznym towarzyszem, umilając nam czas w różnych codziennych czynnościach. Przedstawiając swoje osiągnięcia, a także zalety naszego produktu mam nadzieję, że przekonałam państwa nie tylko do zakupu naszego najnowszego wynalazku, lecz także do tego, iż nasza firma jest najlepszym na rynku producentem i sprzedawcą telefonów komórkowych. Wysoko wykwalifikowana kadra specjalistów stara się, by dzięki swoim umiejętnościom i inwencji twórczej ułatwić życie współczesnemu społeczeństwu. Mam nadzieję, że moje wystąpienie naprowadziło państwa na odpowiednie wnioski dotyczące produktów „MAXIM”, bowiem inwestowanie w nasze produkty to inwestowanie w rozwój dzisiejszej technologii. Dziękuje za uwagę.