Janina Kowalska Kozienice, dnia 19.07.2012

ul. Dziecinna 4

26-930 Wrocław

tel: 777 - 777 - 777

e-mail: fff@wp.pl

Powiatowy Inspektorat Weterynarii

Mała 3

26-930 Wrocław

Szanowni Państwo,

Z ogłoszenia zamieszonego w Internecie dowiedziałam się, że prowadzicie Państwo nabór w swoim zakładzie na stanowisko inspektora do spraw pasz i utylizacji. Uważam, że jestem osobą która dobrze spełnia warunki postawione przez Państwa, a dodatkowo posiadam wiele cennych umiejętności, które mogą pomóc w rozwoju zakładu.

Jestem studentką 4 roku Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kierunku Technologia Żywności i Żywienia Człowieka. Nie posiadam jeszcze doświadczenia zawodowego, ale jestem osobą młodą – szybko się uczę i chętnie szukam nowych wyzwań. Łatwo nawiązuję kontakty, lubię pracować w zespole. Cechuje mnie konsekwencja

w działaniu i odpowiedzialność w podchodzeniu do wykonywanej pracy.

Uważam, że mogą Państwo stworzyć mi ogromne możliwości rozwoju i pogłębienia mojej wiedzy praktycznej. Wierzę, że praca w Państwa zakładzie umożliwi mi rozwój, a ja przyczynię się do jej sprawnego funkcjonowania.

Mam nadzieję, że zainteresowałam Państwa swoją osobą i będę miała przyjemność spotkać się z Państwem na rozmowie kwalifikacyjnej, by w pełni przedstawić swoje umiejętności.