PODANIEPrzedstawiam swoją aplikację licząc, że w związku z toczącym się procesem rekrutacyjnym zechcą Państwo poznać mnie osobiście, aby ocenić moje kompetencje , a Państwu zapewni uzyskanie oczekiwanych efektów w znacznie krótszym czasie niż można zakładać oraz pozyskanie lojalnego pracownika.

Spełniam większość wymagań stawianych w ogłoszeniach wobec kandydatów. Ponadto, umiem pracować samodzielnie i bardzo dobrze organizuję swoją pracę. Wyróżniam się spostrzegawczością, dynamizmem w działaniu. Posiadam dużą determinację i zaangażowanie w osiąganie wyznaczonych sobie celów. Pragnę również rozwijać się zawodowo i poszerzać swoją wiedzę w obszarze finansów. Cieszę się nieposzlakowaną opinią, doskonałym stanem zdrowia i jestem dyspozycyjny. Moja praktyka zawodowa i zdobyta wiedza wzajemnie się uzupełniają, co może być efektywnie wykorzystane .

Pragnę związać się ze stabilną firmą, która inwestuje w rozwój swoich pracowników i oferuje możliwość pracy w przyjaznej atmosferze. Cenię sobie zaufanie oraz otwartość. W zamian oferuję swoje umiejętności i pełne zaangażowanie.

Analizując moje CV można zapoznać się z przebiegiem mojej kariery zawodowej i kompetencjami. Jednak to, jakim jestem człowiekiem najlepiej będzie można ocenić podczas rozmowy rekrutacyjnej. Będę wdzięczny za możliwość spotkania się z Państwem.