Dnia od 18 do 19 października w Gimnazjum nr 6 odbyły się "Dnia Funduszy". Było to zakończeniem jednego z wielu programów edukacyjnych w które jest zaangażowana nasza szkoła. Pierwszy dzień rozpoczął się przeczytaniem przez panią Marię planu na dwa dni, a następnie przedstawieniem konkursowych prezentacji na temat funduszy europejskich. Odbył się też konkurs plastyczny. Dla mojej klasy to były wszystkie atrakcje na dany dzień, ale niektóre z pozostałych brały udział w konkursie sportowym oraz debacie dla czterech wybranych klas zostały zorganizowane warsztaty. Drugiego dzień również rozpoczął się krótkim wystąpieniem pani Marii ale tym razem gościli u nas reprezentanci organizatorów programu. Zaraz potem została przedstawiona prezentacja z informacjami o poprzednim dniu, a następnie zorganizowano mini quiz z nagrodami. Po ostatnim pytaniu uczniowie naszej szkoły przedstawili...