Warszawa, 7 stycznia 2030

lek.med. Anna Kowalska

ul. Puławska 1/10

02-002 Warszawa

Szpital Kliniczny

ul. Kwiatowa 6

02-001 Warszawa

Dyrekcja Szpitala

Szanowna Dyrekcjo,

Piszę w odpowiedzi na ogłoszenie, zamieszczone w Gazecie Wyborczej (12 grudnia 2029), w którym poinformowali Państwo o poszukiwaniu kandydata na stanowisko ordynatora oddziału ginekologiczno-położniczego.

Posiadam dziesięcioletnie doświadczenie w opiece medycznej w zakresie ginekologii i położnictwa w szpitalach w Polsce i Hiszpanii. Od pięciu lat jestem ordynatorem oddziału ginekologiczno-położniczego w Szpitalu Uniwersyteckim w Madrycie (Hiszpania). Specjalizuję się w przebiegu ciąży zagrożonej, a od pewnego czasu interesuję się zapłodnianiem wspomaganym, tzw. in vitro. Na każdym etapie mojej kariery miałam okazję pracować w zespole pod presją sytuacji i czasu co pomogło mi rozwinąć umiejętności zarządzania. Jako ordynator wykazuję się umiejętnością wdrażania nowych systemów pracy mających na celu zwiększenie jakości opieki medycznej. Wyrażam przekonanie, że moje doświadczenie w polskim szpitalu jak i w tym hiszpańskim dobrze posłuży się Szpitalowi.

W mojej obecnej pracy odpowiadam za organizację oddziału i wprowadzanie programów wspomagających zarówno pracę lekarzy, jak i bezstresowy przebieg ciąży naszych pacjentek. Chcąc doskonalić moje umiejętności medyczne, aktywnie uczestniczę w szkoleniach, kursach i seminariach na całym świecie. Opiekę medyczną nad pacjentami mojego oddziału opieram na modelu medycyny interdyscyplinarnej i zintegrowanej.

Mam pewność, że podane przeze mnie informacje i opis kwalifikacji świadczą o mojej wysokiej motywacji do wykorzystania wiedzy i umiejętności w Państwa placówce. Do podania załączam mój życiorys jednak byłoby mi niezmiernie miło spotkać się z Państwem w celu dopełnienia prezentacji mojej osoby. Skontaktuję się z sekretariatem po 15 stycznia, aby dowiedzieć się, czy moja oferta spotkała się z Państwa zainteresowaniem. Jeżeli życzą sobie Państwo skontaktować się ze mną wcześniej, czekam na telefon pod numerem 123 456 789.

Z poważaniem,

lek.med. Anna Kowalska

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).