Szanowni Państwo,W odpowiedzi na ofertę zatrudnienia w Państwa Przedsiębiorstwie, która ukazała się na stronie internetowej www.pracadlaksiegowej.pl, chciałabym przedstawić swoją kandydaturę na stanowisko Młodszej Księgowej.

Jestem przekonana, że mój dalszy rozwój zawodowy w organizacji takiej jak firma AB-OVO byłby naturalną kontynuacją moich dotychczasowych sukcesów w obszarze księgowości. Spełniam wszystkie stawiane przez Państwa wymagania wobec kandydatów, co także jest dowodem, iż jestem właściwą osobą, by na dłużej i z sukcesem wesprzeć procesy księgowości w Państwa firmie.

Posiadam średnie wykształcenie w obszarze finansów. Posiadam doświadczenie w przygotowywaniu deklaracji podatkowych VAT, CIT i PIT, a także deklaracji dla NBP oraz GUS. Ponadto, jestem odpowiedzialna za księgowanie i prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz comiesięczne sporządzanie bilansu i rachunku wyników. Biegle obsługuję aplikacje księgowe, takie jak Insert i Rewizor. Pracowałam także w systemie informatycznym Insert itp. (moduły finansowe).

W pracy wyróżniam się dokładnością, skrupulatnością oraz terminowością. Współpracujące ze mną osoby z różnych działów mojej firmy cenią moją rzetelność, zawsze też mogą liczyć na fachową pomoc w kwestiach księgowo-finansowych.

Państwa firma, zatrudniając mnie, zyskałaby profesjonalną, doświadczoną księgową. Jestem gotowa na spotkanie w Państwa siedzibie, by szerzej zaprezentować swoją kandydaturę.

Z poważaniem