Radom, dn. 25.04.12r.

Zofia Torbak

Ul. Kolorowa 123

26-600 Radom

tel. kom. 311512715

Kancelaria Partners&Partners Sp. k.

Dział Kadr

Ul. Bernardyna 23

09-786 Warszawa

Szanowni Państwo,

W odpowiedzi na ogłoszenie zamieszczone dn. 15.04.12r. na portalu Karieraprawnika.pl,

nr ref.335/4, chciałabym przedstawić swoją kandydaturę na stanowisko Starszego Prawnika w międzynarodowej kancelarii prawniczej.

Moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe koncentruje się wokół pracy w zespołach prawa administracyjnego polskich i międzynarodowych kancelarii prawnych, gdzie niejednokrotnie miałam możliwość uczestniczyć w rozbudowie działów prawnych. Do moich obowiązków należało m.in. rozbudowywanie praktyki na rynkach zagranicznych

Jako Starszy Prawnik miałam możliwość zdobyć doświadczenie w zarządzaniu zespołem, koordynowaniu jego pracy, co w znacznym stopniu wpłynęło na jakość pracy, efektywność wykonywanych zadań, realizowanych projektów przez zespół, którym koordynowałam.

Jestem osobą posiadającą bogate doświadczenie, a także spójną ścieżkę zawodową oraz wiążącą przyszłość zawodową z pracą w zakresie prawa administracyjnego, dlatego połączenie dotychczasowych doświadczeń z pracą w Państwa Kancelarii to dla mnie wyzwanie oraz szansa na kreatywne wykorzystanie nabytej dotychczas wiedzy.

Będę wdzięczna za umożliwienie mi przedstawienia swojej kandydatury na stanowisko Starszego Prawnika na Dziale Prawa Administracyjnego w trakcie bezpośredniej rozmowy. Z przyjemnością przedstawię swoje referencje od poprzednich pracodawców.

Z poważaniem,

Załączniki:

- CV