Panie Dyrektorze,

Panie i Panowie Wykładowcy

Drogie Koleżanki !

Dzisiejszy dzień jest szczególnym: nie tylko dla nas, wchodzących w nowy etap życia, zaczynających pracę zawodową, podejmujących wielką odpowiedzialność, największą chyba spośród wszystkich specjalności zawodowych. Ten dzień jest bardzo ważny także dla naszych Rodzin obserwujących owoc swoich starań i marzeń. Również dla naszych nauczycieli, nie tylko tych akademickich, ale też tych ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych, ponieważ każdy z nich wniósł swój wkład w nasz dzisiejszy sukces. Bo dzisiejszy dzień bez wątpienia można nazwać największym sukcesem i osiągnięciem naszego życia. Wiadomo, zdarzały się i porażki, zwątpienia, momenty załamań i smutku. Ale dopiero teraz wejdziemy w prawdziwe życie, życie pełne praw i obowiązków, pełne trudu i odpowiedzialności, ale jednocześnie zawierające w sobie dużo więcej niż dotychczas satysfakcji i radości z osiągniętych zamierzeń i dążeń. Satysfakcji tym większej, im trudniejsze będą stawiane przed nami obowiązki.

Mamy nadzieję, że nie pogubimy się w tym współzawodnictwie, nie pozwolimy sobie na patrzenie wyłącznie przez pryzmat korzyści materialnych. W tym natłoku praw i zobowiązań nie zapomnimy o tym, że najważniejszy jest człowiek. Będziemy pamiętać, że to my mamy służyć ludziom, a nie ludzie nam. Postaramy się swoim postępowaniem i autorytetem dawać przykład naszym młodszym kolegom i całemu otoczeniu.

Szanowni Nauczyciele! Chcielibyśmy Wam serdecznie podziękować za to, że przez 2 lata przekazywaliście nam swoją wiedzę, za Waszą cierpliwość i poświęcenie. Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze dawaliśmy Wam powody do zadowolenia… Ale jednocześnie mamy nadzieję, że nie było aż tak źle… Zawsze będziemy o Was pamiętać, bo to dzięki Wam, drodzy Nauczyciele, uzyskaliśmy wiedzę i umiejętności niezbędne do pełnienia zawodu technika farmacji.

Cóż możemy powiedzieć ? - DZIĘKUJEMY.

Nie sposób wyrazić tutaj naszej wdzięczności dla całego personelu Studium Farmaceutycznego, przede wszystkim dla Pani z Sekretariatu która zawsze miała dla nas czas i wielką cierpliwość, której życzliwości i zaangażowania w nasze sprawy nigdy nie zapomnimy i wszystkich tych, bez których nasze studiowanie byłoby znacznie trudniejsze. Dziękujemy Wszystkim bardzo serdecznie.

Na koniec dziękuję moim koleżankom z roku za wsparcie i zaangażowanie w przygotowaniu tej uroczystości. Życzę moim koleżankom żeby potrafili cieszyć się sukcesami, wyciągali wnioski z porażek, gdyż nie myli się tylko ten, kto nic nie robi. Życzę Wam szczęścia, radości i osiągnięcia wszystkich zamierzonych celów. Wierzę, że każdemu z Was się powiedzie i nikt nie pożałuje nigdy obranej drogi w życiu. Życzę Wam po prostu POWODZENIA.