Barbara Racz Świdnica, 09.06.2013

ul. Strzeboszańska 3

58-100 Świdnica

tel. 74 851 39 57, 602 694 897

b.racz@gmail.com

Sz. P. Jan Kowalski

Dr ds. kadrowych

Karczma „Zagłoba”

ul. Wrocławska 46

58-100 ŚwidnicaSzanowni Państwo

W odpowiedzi na Państwa ofertę pracy zamieszczoną w dniu 07 czerwca 2013 r. na stronie GazetaPraca.pl, chciałabym przedstawić swoją kandydaturę na stanowisko kelnerki w karczmie „Zagłoba”.

Jestem uczennicą II Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy o profilu matematyczno-fizyczno-informatycznym. Dotychczas pracowałam dorywczo podczas wakacji na stanowisku kelner/barman oraz na stanowisku recepcjonistki. Dobrze czuję się pracując w zespole, jestem osobą komunikatywną i szybko nawiązuję kontakty z innymi ludźmi.Jestem przekonana, że pracując w Państwa restauracji będę miała okazję wykazać się swoimi umiejętnościami interpersonalnymi oraz wytrwałością w osiąganiu powierzonych mi zadań. Jestem świadoma, że praca w tak dobrej restauracji, jaką jest „Zagłoba” wymaga wysokiej kultury osobistej, pewności siebie, umiejętności pracy w zespole oraz samodyscypliny.

Mam nadzieję, iż moje doświadczenie zawodowe, a także chęć do pracy i wysoka kultura osobista przekonają Państwa do mojej kandydatury oraz dadzą mi możliwość zaprezentowania siebie podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Z poważaniem ,

Barbara Racz