Żanci zmienił się Matka ukochanego zaczyna go wychwalać. „ Skąd ta dziewczyna ma tyle rasy”, co zapewne odnosi się do zachowania Justyny, które w niczym nie wskazuje na jej niską pozycję społeczeństwie, przynajmniej w mniemaniu matki Zenona. Z przykrością na podstawie całego fragmentu można stwierdzić, iż postrzegała ich relacje mylnie, ponieważ Justyna okazała się być jedną z wielu „zabawek” , z którymi Zenon lubi spędzać czas.

Fragment drugi natomiast przedstawia stosunek samego Zenona do związku, którego jest częścią, którego w ogóle nie traktuje poważnie. Rozmyślając nad tym dochodzi do dosyć wstrząsającego odkrycia. Na początku postrzegał tę dziewczynę jako zwykłą służącą, która w ramach swoich obowiązków posiada także zaspokajanie potrzeb. W miarę upływu czasu jej wizerunek ulega zmianie w oczach Zenona , gdyż oto ta służąca staje się kochanką, wielkim problemem, a zarazem obowiązkiem, którego nijak nie da się usunąć z życia. Nagle czuje wielkie wyrzuty sumienia w stosunku do Justyny i Elżbiety. Zaczyna się przejmować losem kochanki, jednakże to, w jaki s... (czytaj dalej)Aby móc zobaczyć całe wypracowanie musisz podzielić się swoimi wypracowaniami z innymi użytkownikami. Wystarczy, że dodasz co najmniej jedno wypracowanie, a wtedy będziesz mógł przeglądać w całości wszystkie wypracowania w naszej bazie. W tym celu wykonaj poniższe kroki:

1. Zaloguj się kontem Facebook w naszym portalu lub załóż u nas nowe konto. Aby to zrobić kliknij tutaj (otworzy się nowe okno).

2. Dodaj do naszej bazy wypracowanie twojego autorstwa. Na pewno masz zapisane na komputerze jakieś wypracowania, analizy wierszy lub plany wydarzeń, które napisałeś w szkole lub na studiach.