(akapit) Na początku mojego listu chciałbym pozdrowić Ciebie opraz całą Twoją rodzinę.

(akapit) Piszę do Ciebie ten list, aby opowiedzieć Ci o moich tegorocznych wakacyjnych planach. Jak wiesz lato zbliża się wielkimi krokami i już teraz należy zacząć myśleć o wakacyjnych przygodadch. Mój letni wypoczynek rozpocznę wyjazdem na dwa tygodnie do Egiptu. Wyobrażasz to sobie? Słońce, piasek, piramidy... Ja jednak cieszę się najbardziej z tego, że będę mógł pojeżdzić na wielbłądzie, wiesz przecież jak bardzo lubię te zwierzęta. Tata obiecał mi już, że w Egipcie będę miał okazję podróżować dwugarbnym stworzonkiem. Po powrocie z Egiptu czekają mnie trzy tygodnie błogeigo odpoczynku w domu. Mam nadzieję, że będzie ładna pogoda i będę mógł wyjść na dwór, pojeżdzić na rowerze, czy zagrać w piłkę. Z tego, co wiem moi koledzy z podwórka także w tym czasie będą w domu, więc nie powinienem się nudzić.

Michał, potem jadę na prawdziwy obóz sportowy! Całkiem sam! To znaczy bez mamy i taty. Jest to mój pierwszy taki wyjazd, więc trochę się boję, ale tylko troszkę. Wiem, że napewno będzi to wspaniały czas w miom życiu.

Zapomniałbym zapytać, a Ty gdzie wybierasz się na wakacje? Czy Bałtyk, o którym pisałeś mi w poprzednim liście jest nadal w planach? Musisz mi wszystko dokładnie opowiedzieć i opisać. Będę już kończył mój list. Postaram się przed wyjazdem napisaĆ jeszcze do Ciebie. Czekam na odpowiedź.

(akapit) Jeszcze raz serdecznie pozdrawim.

Krzyś ( pod listem, na środu)