chernivtsi

i love new dream so much Мета: продовжити опрацьовувати зміст пригодницького Роману, визначаючи основні ідеї, мотиви твору, роль патріотизму в його сюжеті; охарактеризувати головного героя роману як сильного типу української людини; розвивати логічне і критичне мислення; вміння доводити власну думку, її обґрунтовувати, мотивувати, робити виважені підсумки; формувати світогляд школярів; виховувати патріотів України, почуття любові до національних традицій, звичаїв і обрядів, інтерес до історичного минулого рідного краю. Тип уроку: комбінований. Обладнання: портрет І.

i love new dream so much Мета: продовжити опрацьовувати зміст пригодницького Роману, визначаючи основні ідеї, мотиви твору, роль патріотизму в його сюжеті; охарактеризувати головного героя роману як сильного типу української людини; розвивати логічне і критичне мислення; вміння доводити власну думку, її обґрунтовувати, мотивувати, робити виважені підсумки; формувати світогляд школярів; виховувати патріотів України, почуття любові до національних традицій, звичаїв і обрядів, інтерес до історичного минулого рідного краю. Тип уроку: комбінований. Обладнання: портрет І. Багряного, текст роману, творчі роботи школярів за його змістом, дидактичний матеріал (тестові завдання, картки). Перебіг уроку І. Організаційний Момент. Визначення Емоційної Готовності Учнів До Уроку Іі. Перевірка Домашнього Завдання Зачитування учнями уривків із власних творчих робіт, які необхідно було написати вдома. Стислий коментар почутого, висловлення вражень.

Ііі. Актуалізація Опорних Знань Літературний диктант «Герой роману І. Багряного «Тигролови»