
Dlaczego ???
Takie strony są beznadziejne. wymuszają od nas, abyśmy napisali wypracowanie tylko po to aby mieć dostęp do innego wypracowania, które akurat jest bardzo potrzebne. Zauważmy że nie każdy ma czas aby napisać jakieś dobre, pożyteczne wypracowanie i pisze głupoty jak zauważyłam. W sunie ja też jestem taką osobę więc przepraszam. Takie strony są ………………..
Takie strony są beznadziejne. wymuszają od nas, abyśmy napisali wypracowanie tylko po to aby mieć dostęp do innego wypracowania, które akurat jest bardzo potrzebne. Zauważmy że nie każdy ma czas aby napisać jakieś dobre, pożyteczne wypracowanie i pisze głupoty jak zauważyłam. W sunie ja też jestem taką osobę więc przepraszam. Takie strony są ………………..

