Napisz nekrolog Urszuli Kochanowskiej

Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 11 lutego 1578r. po ciężkiej chorobie, przeżywszy dwa i pół roku, zmarła Śp. Urszulka Kochanowska “Wdzięczna, ucieszona, niepospolita dziecina, która cnót wszystkich i dzielności panieńskich początki wielkie pokazawszy, nagle, (…) w niedoszłym wieku swoim, (…) zgasła.” Nabożeństwo żałobne zostanie odprawione w piątek, 13 lutego 1578 roku o godz. 11.00 w kaplicy na cmentarzu w Czarnolesie, po jego zakończeniu nastąpi przeniesienie zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku.

Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 11 lutego 1578r. po ciężkiej chorobie, przeżywszy dwa i pół roku, zmarła

Śp. Urszulka Kochanowska

“Wdzięczna, ucieszona, niepospolita dziecina, która cnót wszystkich i dzielności panieńskich początki wielkie pokazawszy, nagle, (…) w niedoszłym wieku swoim, (…) zgasła.”

Nabożeństwo żałobne zostanie odprawione w piątek, 13 lutego 1578 roku o godz. 11.00 w kaplicy na cmentarzu w Czarnolesie, po jego zakończeniu nastąpi przeniesienie zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku.

Pogrążony w żałobie Jan Kochanowski wraz z najbliższą rodziną