
Recenzja filmu pt. ,, Kamienie na Szaniec"
Moim zdaniem film pt. ,,Kamienie na Szaniec" jest filmem, który warto zobaczyć. Gra aktorów była na wysokim poziomie,wszystkie sceny były prawdziwe i wstrząsające. Film przekazuje wiele emocji. Scena kiedy Rudy zmarł czy zginął Zośka, były bardzo wzruszające. Piosenki, które były wpasowane do tych scen, jeszcze bardziej podnosiły atmosferę, Nie podobało mi się tylko to ,że było bardzo mała scen z udziałem Alka. W książce jest ich o wiele więcej. A przecież we trzech odgrywali tak samo ważne role.
Moim zdaniem film pt. ,,Kamienie na Szaniec" jest filmem, który warto zobaczyć. Gra aktorów była na wysokim poziomie,wszystkie sceny były prawdziwe i wstrząsające. Film przekazuje wiele emocji. Scena kiedy Rudy zmarł czy zginął Zośka, były bardzo wzruszające. Piosenki, które były wpasowane do tych scen, jeszcze bardziej podnosiły atmosferę, Nie podobało mi się tylko to ,że było bardzo mała scen z udziałem Alka. W książce jest ich o wiele więcej. A przecież we trzech odgrywali tak samo ważne role. Podsumowując moim zdaniem jest to jeden z najlepszych polskich filmów, jakie dotąd oglądałam i wrócę do niego nie raz.





