opis siebie po polsku

Mam na imię Elżbieta, mam 16 lat.jestem uczennicą drugiej klasy liceum. Uwielbiam matematykę i język włoski. Moim hobby jest sport a przede wszystkim siatkówka. W wolnym czasie czytam ksiązki i chodze na spacery z moim ukochanym psem Azorem.

Mam na imię Elżbieta, mam 16 lat.jestem uczennicą drugiej klasy liceum. Uwielbiam matematykę i język włoski. Moim hobby jest sport a przede wszystkim siatkówka. W wolnym czasie czytam ksiązki i chodze na spacery z moim ukochanym psem Azorem.