
opis siebie po polsku
Mam na imię Elżbieta, mam 16 lat.jestem uczennicą drugiej klasy liceum. Uwielbiam matematykę i język włoski. Moim hobby jest sport a przede wszystkim siatkówka. W wolnym czasie czytam ksiązki i chodze na spacery z moim ukochanym psem Azorem.
Mam na imię Elżbieta, mam 16 lat.jestem uczennicą drugiej klasy liceum. Uwielbiam matematykę i język włoski. Moim hobby jest sport a przede wszystkim siatkówka. W wolnym czasie czytam ksiązki i chodze na spacery z moim ukochanym psem Azorem.

