miłość

miłość to prawdziwe uczucie bez którego nie można żyć. Rambert twierdzi że nie można być szczęśliwym samotnie i że trzeba mieć kogoś bliskiego, bo inaczej nie będzie sie szczęśliwym. Każdy przeżywa swoją pierwsza miłość. pierwszy wzlot i upadek, ale trzeba się za każdym razem pozbierać, chodź to jest trudne. niby stara miłość nie rdzewieje, ale następny podobno zawsze lepszy

miłość to prawdziwe uczucie bez którego nie można żyć. Rambert twierdzi że nie można być szczęśliwym samotnie i że trzeba mieć kogoś bliskiego, bo inaczej nie będzie sie szczęśliwym. Każdy przeżywa swoją pierwsza miłość. pierwszy wzlot i upadek, ale trzeba się za każdym razem pozbierać, chodź to jest trudne. niby stara miłość nie rdzewieje, ale następny podobno zawsze lepszy