Wakacje

Witaj Kasiu ! Na początku mojego listu chciałabym cię najserdeczniej pozrowiĆ . Mam ci bardzo dużo do powiedzenia , ale myślę , że ujmę to wszystko w tym liście . A więc , wczoraj byłam nad morzem z Moniką i Baśką , później byłyśmy na koncercie Feel’a . Było świetnie . Na tym koncercie poznałam Krystiana . Wzięłam od niego numer i piszę z nim . Byłyśmy wczoraj także na lodach i w parku rozrywki .

Witaj Kasiu !

Na początku mojego listu chciałabym cię najserdeczniej pozrowiĆ .

Mam ci bardzo dużo do powiedzenia , ale myślę , że ujmę to wszystko w tym liście . A więc , wczoraj byłam nad morzem z Moniką i Baśką , później byłyśmy na koncercie Feel’a . Było świetnie . Na tym koncercie poznałam Krystiana . Wzięłam od niego numer i piszę z nim . Byłyśmy wczoraj także na lodach i w parku rozrywki . Dzisiaj zamierzamy pojechaĆ do Sopotu , a następnie udamy się na koncert Dody . Kasiu , nie opowiem ci jednak wszystkiego . Opowiem ci wszystko po naszym powrocie . Szkoda , że z nami nie pojechałaś . Jest super !

Pozdrawiamy .

Magda , Baśka i Monika .