Konspekt

KONSPEKT Temat zajęć: Jak radzić sobie ze stresem? Cele:  poznanie definicji stresu  poznanie przyczyn oraz skutków związanych ze stresem  wypracowanie własnych metod walki ze stresem Metody:  mini wykład  burza mózgów  dyskusja  ćwiczenia Formy pracy:  praca indywidualna  praca w małych grupach Przebieg zajęć: Omówienie tematyki zajęć i celów programu Ćwiczenie 1 – burza mózgów Zdefiniowanie pojęcia stresu – burza mózgów, mini prezentacja Ćwiczenie 2 – seria niedokończonych pytań Omówienie przyczyn związanych ze stresem – ćwiczenie 3 Dyskusja grupowa na temat objawów stresu – ćwiczenie 4, mini prezentacja Ćwiczenie 5 – uczestnicy zaznaczają własne sposoby radzenia ze stresem Omówienie innych sposobów radzenia sobie ze stresem – ćwiczenie 6,7,8

KONSPEKT

Temat zajęć: Jak radzić sobie ze stresem?

Cele:  poznanie definicji stresu  poznanie przyczyn oraz skutków związanych ze stresem  wypracowanie własnych metod walki ze stresem

Metody:  mini wykład  burza mózgów  dyskusja  ćwiczenia

Formy pracy:  praca indywidualna  praca w małych grupach

Przebieg zajęć:

  1. Omówienie tematyki zajęć i celów programu
  2. Ćwiczenie 1 – burza mózgów
  3. Zdefiniowanie pojęcia stresu – burza mózgów, mini prezentacja
  4. Ćwiczenie 2 – seria niedokończonych pytań
  5. Omówienie przyczyn związanych ze stresem – ćwiczenie 3
  6. Dyskusja grupowa na temat objawów stresu – ćwiczenie 4, mini prezentacja
  7. Ćwiczenie 5 – uczestnicy zaznaczają własne sposoby radzenia ze stresem
  8. Omówienie innych sposobów radzenia sobie ze stresem – ćwiczenie 6,7,8