Przykładowy list motywacyjny

Dotyczy: Ogłoszenia w sprawie kandydata na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży, które ukazało się na stronie www.pracuj.pl Szanowni Państwo! Jestem pracownikiem z ponad 2-letnim stażem pracy w dziale sprzedaży. Przez pierwszy rok mojej kariery zawodowej pracowałem na stanowisku konsultanta ds. utrzymania klienta w firmie Polkomtel S.A. Następnie zajmowałem stanowisko Duty Managera w firmie Holmes Place Premium. Do moich obowiązków należały aktywna sprzedaż, codzienne powiększanie bazy danych firmy, nawiązywanie relacji z klientami oraz ich profesjonalna obsługa .

Dodaj artykuł aby odblokować treść

Dotyczy: Ogłoszenia w sprawie kandydata na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży, które ukazało się na stronie www.pracuj.pl

Szanowni Państwo!

Jestem pracownikiem z ponad 2-letnim stażem pracy w dziale sprzedaży. Przez pierwszy rok mojej kariery zawodowej pracowałem na stanowisku konsultanta ds. utrzymania klienta w firmie Polkomtel S.A. Następnie zajmowałem stanowisko Duty Managera w firmie Holmes Place Premium. Do moich obowiązków należały aktywna sprzedaż, codzienne powiększanie bazy danych firmy, nawiązywanie relacji z klientami oraz ich profesjonalna obsługa . Dzięki posiadanym przeze mnie zdolnościom organizacyjnym, umiejętnościom planowania oraz motywacji realizowałem założone przez firmę cele sprzedażowe. Jestem osobą młodą dzięki czemu szybko przyswajam nowe informację. Chętnie spotkam się w wyznaczonym przez Państwa terminie w celu uzupełnienia informacji podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Z poważaniem: