"równość"

W naszym społeczeństwie panuje lęk.Nie tyle,że jeden z nas boi się drugiego,ale obawia się,że jest inny…W mediach wielu ludzi mówi i pisze o tolerancji.W rzeczywistości jest zupełnie inaczej.Warto pamietać o tym,że kolor skory,orientacja,pochodzenie czy grubość portfela nie czyni nas lepszymi.Dlaczego tak jest?Dlaczego robimy sobie nawzajem krzywdę?Takie pytania można mnożyć.A JAKIE JEST WASZE ZDANIE NA TEMAT TOLERANCJI ?

W naszym społeczeństwie panuje lęk.Nie tyle,że jeden z nas boi się drugiego,ale obawia się,że jest inny…W mediach wielu ludzi mówi i pisze o tolerancji.W rzeczywistości jest zupełnie inaczej.Warto pamietać o tym,że kolor skory,orientacja,pochodzenie czy grubość portfela nie czyni nas lepszymi.Dlaczego tak jest?Dlaczego robimy sobie nawzajem krzywdę?Takie pytania można mnożyć.A JAKIE JEST WASZE ZDANIE NA TEMAT TOLERANCJI ?