
akumama
WRZESIEŃ Drogi pamiętniku! Niedawno mój mąż gorzej się poczuł więc musiałam wezwać lekarza. Lekarz na początku nie stwierdził nic poważnego i zalecił mu odpoczywanie. Dostosowaliśmy się do jego zaleceń. Niestety to nie pomaga. Mój mąż z każdą chwilą staję się coraz słabszy. Strasznie się boję,że mogę go stracić. Nie wyobrażam sobie bez niego życia.
WRZESIEŃ Drogi pamiętniku! Niedawno mój mąż gorzej się poczuł więc musiałam wezwać lekarza. Lekarz na początku nie stwierdził nic poważnego i zalecił mu odpoczywanie. Dostosowaliśmy się do jego zaleceń. Niestety to nie pomaga. Mój mąż z każdą chwilą staję się coraz słabszy. Strasznie się boję,że mogę go stracić. Nie wyobrażam sobie bez niego życia.
