Czym jest miłość

Miłość jest to zjawisko, którego nie da się opisać. Każdy odczuwa to inaczej, większości ludzi towarzyszą tzw. “motyle w brzuchu” moim zdaniem jest to stan błogości i całkowitego oddania danej osobie.

Miłość jest to zjawisko, którego nie da się opisać. Każdy odczuwa to inaczej, większości ludzi towarzyszą tzw. “motyle w brzuchu” moim zdaniem jest to stan błogości i całkowitego oddania danej osobie.