
Jak żyć?
Żyj pełnią życia:) Kazdy człowiek powinien żyć każdym dniem, pamiętając iż może on być jego ostatnim. Walczmy z przeznaczeniem. Róbmy wszystko na co mamy ochotę. To ma sens. To sens naszego życia. Myśleliśmy, że wzgardziliśmy, wykpiliśmy i wytępiliśmy wszystkie grupy społeczne, do których wstyd należeć we współczesnej Polsce. Niestety, kreatywność ludzka nie zna granic, a na miejscu takich świadków jehowy czy ginących z braku wapna wegetarian rekrutują się nowe szkodniki przestrzeni publicznej.
Żyj pełnią życia:) Kazdy człowiek powinien żyć każdym dniem, pamiętając iż może on być jego ostatnim. Walczmy z przeznaczeniem. Róbmy wszystko na co mamy ochotę. To ma sens. To sens naszego życia. Myśleliśmy, że wzgardziliśmy, wykpiliśmy i wytępiliśmy wszystkie grupy społeczne, do których wstyd należeć we współczesnej Polsce. Niestety, kreatywność ludzka nie zna granic, a na miejscu takich świadków jehowy czy ginących z braku wapna wegetarian rekrutują się nowe szkodniki przestrzeni publicznej.
