
najgorsze wakacje
Miałam napisac wypracowanie o moich najgorszych wakacjach w życiu. NIE JESTEM najlepsza Wiec prosze o ewentualne korekty :) Nigdy w życiu nie wyobrażałem sobie, że wszystko tak nigdy się ze mną. Nazywam się Kasia i mam 18 lat. Chodzę do gimnazjum w Mieście. Nie lubię chodzić do szkoły, więc czekałem na wakacje przez cały rok. Pacz z tych wakacji było beznadziejne. Pogoda była tak źle. Padało spędzaj gdy chciałem wyjść. Nigdy nie byłem tak znudzony.
Miałam napisac wypracowanie o moich najgorszych wakacjach w życiu. NIE JESTEM najlepsza Wiec prosze o ewentualne korekty :) Nigdy w życiu nie wyobrażałem sobie, że wszystko tak nigdy się ze mną. Nazywam się Kasia i mam 18 lat. Chodzę do gimnazjum w Mieście. Nie lubię chodzić do szkoły, więc czekałem na wakacje przez cały rok. Pacz z tych wakacji było beznadziejne. Pogoda była tak źle. Padało spędzaj gdy chciałem wyjść. Nigdy nie byłem tak znudzony. Jednak jestem optymistą, ponieważ moja mama obiecała mi, że ona się mnie do Kołobrzegu. Tydzień później byłem gotowy. Postanowiłem iść do łóżka wcześniej niż zawsze, bo nasz pociąg odjeżdża o 06:30. Kiedy się obudziłem było 06:00, mój budzik nie dzwoni. Jechaliśmy do stacji. Kiedy przyszedł (przyjechał?), Pociąg czekał na stacji. Byłem tak szczęśliwy, bo myślałem, że my byliśmy późno. Kiedy przyjechaliśmy do Kołobrzegu Pogoda była niesamowita. Pierwszy tydzień był niesamowity. Pewnego dnia postanowiliśmy udać się na zakupy. Znalazłem ładne buty, ale cena 300zł z nich było. Wahałem się. Moja mama zapłaci mi za każdym razem, więc zaoszczędzić trochę pieniędzy z góry. Postanowiłem kupić te buty. Wtedy zdałem sobie sprawę, że nie mam portfela. Ktoś ukradł go z mojej torby. Byłem bardzo zdenerwowany i nie kupić buty. To było najgorsze wakacje w moim życiu. I był bezmyślny, ale teraz jestem bardziej ostrożny. Mam nadzieję, że nigdy nie wypadek, jak się ze mną już. KONIEC :)
